Elegantní móda

Móda mě vždycky bavila. Pamatuji si, že jako malé dítě jsem moc ráda šila na svoje panenky. Taky bych vám chtěla říct, že jsem velmi ráda oblékala moje panenky a další hračky. A víte například jak? Tak například tak že jsem si vzala svoje ponožky. Samozřejmě musím zmínit, že všechny ponožky byly čisté a vyprané. Ale potom to přišlo. Vzala jsem si ponožky a nůžky. Už víte, co bude následovat? Možná ano, možná jste to taky dělali, možná ani ne. To záleží na každém. A jak jsem si vzala nůžky do ruky, tak jsem u ponožek ustřihla ty spodní části. A oblečení pro panenky bylo na světě. A panenkám se to asi moc líbilo, protože ponožek doma rozstříhaných jsem měla opravdu moc. A tohle byla móda pro panenky a další hračky.

Mám ráda eleganci.

Akorát vám tedy musím říct, že moje maminka na tuhle módu pro hračky nějak moc nedala. Někdy se opravdu moc zlobila. A víte, kdy se na moji módu pro panenky a další hračky zlobila nejvíc? Když mě moje maminka pořídila opravdu pěkné zdobené ponožky. A mně se samozřejmě moc líbily. A právě zdobené ponožky mohly být perfektní móda pro moje nové panenky.

Jak vnímáte módu vy?

A tak jsem dala opět do rukou nůžky a ustřihla jsem špičky ponožek. A potom po stranách ponožek jsem udělala malinké dírky, aby tam panenky mohly vložit ruce. Musím říct, že móda pro tyto panenky se mi opravdu moc povedla. Dokonce to chtěli i moje kamarádky i pro své panenky, a protože jsem byla tak moc hodná, tak jsem ostatní zdobené ponožky dala mým kamarádkám, aby si taky udělali oblečení pro své panenky. A tak to bylo celé krásné moje dětství. Nyní se zajímám samozřejmě o jinou módu. Mám moc ráda krásné zdobené oblečení, které má na sobě vzory květů. Ovšem móda záleží na každém z nás. Každý módu vnímá jinak, proto si každý svůj styl udělá sám. Nicméně i minimalismus v módě má své plus. Šetří se s tím příroda i místo ve skříni, což je docela prima.