V létě na vodu a se vším všudy!

Letní sezóna se postupně blíží a kromě sluníčka a teplého počasí, se mnoho lidí nemůže dočkat pobytu u vody. Využít na ní můžete totiž tolik služeb a možností, že si léto užijete opravdu dokonale. Pátrejte tedy po nabídkách služeb, které jsou vám na vodní hladině k dispozici.
Vodní šlapadla

Vodní šlapadla

Půjčovna šlapadel je v letním období prakticky vždy plně vytížená. Máte ji k dispozici všude, kde se nachází nějaká přehrada nebo vodní nádrž. Šlapadlo si můžete třeba jen pro odpočinek a pobyt na vodě nebo i pro zábavu. Různé šlapadla jsou už dnes vybavené skluzavkou a vodní plošinou, ze které pak můžete skákat a plavat ve vodě.
muži na člunu

Motorové čluny

Pokud jste ještě nezkusili zážitek, který poskytuje motorový člun, nesmíte být pozadu! Půjčit si můžete nafukovací motorové čluny a vyrazit s nimi třeba i na vaši dovolenou. Jsou skladné, proto se vám vejdou bez problémů do auta. Plavit se s nimi však můžete jen na místech, na kterých to plavba povoluje.

Elektrolodě

Půjčovna elektrolodí je v provozu celou letní sezónu. Na rozdíl od šlapadel a motorových člunů, jsou elektrolodě vybavené nabíjecí baterií, která vydrží přibližně 6 hodin. Plavit se s nimi můžete jen několik hodin, pak je nutné je opět nabít. Dojet s nimi můžete ale dlouhou vzdálenost, protože jedou i 7km/hod. Půjčovnou elektrolodí je dnes už vybavená téměř každá větší přehrada.
jízda na kajaku

Jedeme na vodu!

Velmi populární jsou dnes vodáci, kteří „jedou vodu“ den co den. Pokud i vy toužíte po tom, strávit na vodě několik dní a plavit se po různých řekách, doporučujeme vám půjčit si raft nebo i kánoe. A jestli jste na vodě ještě nikdy nebyli, nemějte strach! Čluny se snadno ovládají a jsou báječným způsobem, jak si užít nezapomenutelné léto na vodní hladině. Zpočátku je můžete zkusit na klidnější vodě, ale později si třeba troufnout i na nějaký jez určený pro vodáky.
Pobyt na vodě nabízí spoustu služeb, díky kterým prožijete léto z jiného úhlu a se zážitky, na které budete dlouho a moc rádi vzpomínat!