PC a technologie

Informační technologie je něco, co mě opravdu hodně zajímá. Vždycky jsem měla ráda počítač a jenomže nebylo tomu nikdy. A nebylo tomu vždycky, protože si vzpomínám, jak k nám domů moje máma donesla s otcem nový počítač. A počítač byl už takový modernější, protože já už jsem nezažila takovéto období, kdy mi moje máma říkala, že dříve byly počítače takové velké šedé krabice, které se sotva vešly na stůl. My už jsme měli takový černý a takový ten, takže jsem byla ráda, že je taky na stole více místa. Moji rodiče mi chtěli nový počítač představit. A chvíli jsem to vydržela a seděla jsem v klidu a dívala jsem se, jak moji rodiče mi ukazují všechny funkce tohoto počítače.

A co vy a tehcnologie?

Byla jsem docela nadšená, že ten počítač umí o sto procent více věcí než ten starý počítač, a tak jsem rodičům řekla, že jim opravdu hodně děkuji a že se mi taky na něm bude lépe učit a hledat různé informace do školy anebo na školní referáty. Jenomže jsem tam moc nebyla. Protože jsem ještě lítala s kamarádkami a s kamarády venku, se kterými byla opravdu velká sranda.

Technologie a počítače jsou prima.

Nebyla jsem takový ten domácí typ, co sedí doma na zadku a jenom hraje různé hry anebo koukám na televizi. A s kamarády jsme stále byli akční, protože to bylo ještě v té době, kdy mobilní telefony ani počítače a informační technologie nebyly tak rozšířené jako dnes a všichni ještě raději byli venku. A asi až od deset let později jsem se více zajímala o informační technologie a taky jsem dokonce vystudovala vysokou školu a to informatiku, protože mě počítače opravdu hodně baví a zajímám se o ně. A ne všechny lidi zajímají počítače nebo informační technologie, ale postupem jistě k tomu přijdou na chuť. A budou na tom podobně, jako já. Věřte mi, počítače a informační technologie nejsou tak špatné, jak si třeba mnoho lidí myslí. Je to prima, a ještě se dozvíte mnoho informací.