Vztahy s láskou

Říkám si, že pokud člověk udržuje dobré vztahy, tak je to potom pro jeho dobro. Protože si vezměte, kdybyste třeba měli práci, ve které byste se vůbec necítili dobře. Podle mého názoru by to byla veliká škoda, protože když se člověk necítí dobře, tak to potom jde taky vidět na jeho pracovních výkonech, a to nejenom v práci, ale tak i v osobním životě. Protože navíc znám totiž svého bratra, který když neměl dobré vztahy se svou partnerkou, tak byl bratr stále takový protivný až drzý. Ani nevíte, jak to mě a moji mámu velice mrzelo a taky štvalo, když se potom k nám bratr třeba choval opravdu hrubě anebo taky dost sprostě a odsekával nám.

Já mám partnera v pohodě.

A toto všechno mohla jeho přítelkyně. A taky opravdu nechápu, proč s tou přítelkyní zůstával, když ona ho už třikrát podvedla s tím mužem. Dokonce taky dva měsíce žila už s jedním cizím mužem. Jenomže bratr je tak hloupý, že ji vždycky vezme zpátky. Když jsem se ho ptala, proč takový vztah bratr udržuje, tak mi řekl, že by to udělá kvůli svým dvěma dcerám. Já si myslím, že na jednu stranu je to zase opravdu pěkné. Jenomže když se tak vezme, proč by měli být zase oba dva rodiče smutní? Tedy ona, jeho přítelkyně smutná vůbec není, protože ona se stále někde fláká s cizími muži.

Udržuji je pěkné vztahy.

Ona stále chodí za muži a udržuje s nimi poměr a taky různé vztahy. Já bych bratrem, tak prostě na to kašlu a já jí opustím, nehledě na děti. Vždyť děti jsou ještě malé, jsou mým dva a pět let, takže by to jistě pochopily a možná by to ani nevnímaly. Já bych rozhodně nebyla s mužem, který mě podvádí a který na mě kašle a který mě bere spíš jako odpad. Takové vztahy opravdu nejsou pěkné a myslím si, že udržovat takové vztahy není ani dobré pro ducha. V mém článku se mnoho lidí může dozvědět, že udržovat dobré vztahy v rodině i zaměstnání se vyplatí, protože se potom člověk cítí více zdraví a více po v pohodě.