Pronájem vozu z půjčovny dodávek v Praze 4 pro stěhování

O stěhování se traduje, že je to vyčerpávající proces, a že se málokdo z něj dokáže radovat. To je celkem pochopitelné v situaci, kdy musíte opustit prostředí, na něž jste byli řadu let zvyklí, máte tu zaběhnuté různé činnosti, navázané mezilidské vztahy, dobré zaměstnání a další vazby na prostředí, jako je příroda, obchody, historické památky atd.

dálniční provoz

Přestěhování se na jiné místo však s sebou může nést i příjemné zážitky, např. tehdy, měníte-li místo za lepší, třeba z města na venkov do krásné přírody, nebo jste konečně vyměnili nájemní byt za vysněný nízkonákladový dům. Jednou z možností, jak si stěhování opravdu užít jako pohodovou věc, je pronájem dodávky a přemístění věcí svépomocí.

jízda po dálnici

Proč zkusit stěhování sami

Neutrácejte tam, kde to není třebapůjčovna dodávek v Praze 4 https://www.rentcarservice.cz/pujcovna-dodavek-praha pronajímá vozy o úložném prostoru dostatečně velkém na to, abyste zvládli v několika jízdách přestěhovat celý byt. Aby to dobře klaplo a vyhnuli jste se stresu, musíte mít v den D vše nachystáno k převozu – věci sbalené do krabic, nábytek a spotřebiče zabalené do tenké flexibilní fólie, stejně tak svítidla, koberce a vše ostatní, co se do krabic nevejde. Měli byste mít jasno o objemu vašich věcí, které pak snadno přepočítáte na počet jízd s dodávkou, když budete znát její užitný objem. Vůz si můžete pronajmout na několik hodin nebo na celý den, případně na více dní a snadno si také propočítáte, kolik byste zaplatili stěhovací firmě.

Zvažte pojištění – stehovací firmy bývají pojištěné pro případ poškození vašich věcí a vy byste měli rovněž pojištění zvážit, zejména samotné dodávky, kterou musíte odevzdat nejen s plnou nádrží paliva, ale také ve stavu, v jakém jste ji převzali. Počítá se tu každý škrábanec či jiný defekt, k nimž při nakládce a vykládce věcí z auta může dojít.

Mějte nachystané občerstvení – dejte si tu práci a připravte si zdravější alternativu občerstvení – lehčí jídla, s nimiž se vám bude lépe pracovat i řídit vypůjčené auto. Například celozrnné grahamové bagety se sýrem nebo fazolovou pomazánkou a zeleninovým salátem, kvalitní ovocný jogurt a k pití minerálku s hořčíkem (Magnesia). A hlavně žádný alkohol.