Božský mok

Jistěže jste uhodli. Je to pivo. A kdo by pivo neměl rád, že jo? Není muže, který by jej někdy nepil. Jsou takoví, co jich udělají dvacet za den. Nebo jen tak, na posezení, a jsou takoví, kteří si koupí dvě a mají je půl roku v lednici. Každý se k pití piva staví jinak. Jeden by jej nevyměnil za nic na světě a ten druhý pije vodu, či něco jiného. Domnívá se, že žije zdravěji. No, možné to je, ale tím se šidí o požitky, které nám dala příroda a páni sládkové. I když je fakt, že kvůli cenám si někteří jedinci vaří pivo i doma. Jeden rok to byl takový módní hit.

Zátiší s pivem

Proč však dělat složité a náročné věci, když můžeme mít doma pivo bez toho. A nemusíme zrovna tahat flašky z obchodu. I když pravda, ty plastové zase tolik neváží.

Pražané mají obrovské štěstí, že mají Pivotoč. To je firma pivo Praha, které dodá mok až k vám do domu, a to rychle a za příznivou cenu. Na skladě je několik druhů. Lze si volit různé chutě, ale také různé ceny, či barvy. Je libo světlé? Není problém. Je libo tmavé? Ihned dodají. Jedenáctku, třináctku, na co máte větší chuť, ale pozor, také dle toho, co je zrovna na skladě. A zde se to mění, protože zájem je tak veliký, že se značky někdy nestihnou vůbec ohřát a ihned míří do expedice ke svému majiteli.

Pivo

Můžete chtít pivo ve skle, ale také klidně i čepované, všeho je hojnost a když není na skladě, objedná se. To pak ovšem dodání trvá trošku déle. S tím je třeba počítat, když je moc veliká žízeň. Proto raději objednávejte s předstihem a ve velkém množství. Je vědecky potvrzeno, že bez pivečka to není na světě ono a může docházet ke komplikacím. U nás v ulici bydlel jeden, který bez piva vydržel jen půl hodiny. I v noci měl hadičku v ústech a druhý konec ve kbelíku s pivem, ze kterého během spánku ucucával.

Možná nejste asi zrovna tento typ pivaře, ale pivko si zcela určitě objednáte. Tak směle do toho.