Zásuvku a vypínač, prosím


Není to ještě tolik let, kdy člověk přišel do obchodu a měl za chvíli nakoupeno. Pokud sháněl zásuvku nebo vypínač, zašel mezi poloprázdnými regály tam, kde se tento sortiment nabízel, vzal si příslušný počet kusů (pochopitelně měli-li je zrovna a jejich počet nebyl omezen na osobu z důvodu nedostatkovosti), zaplatil a spokojen odešel. Spokojen proto, že něco sehnal.

zástrčka

Kdyby si dotyčný za onoho času vymýšlel takové věci, jako že se mu dotyčný sortiment nelíbí a ať mu ukážou i něco jiného, „ukázali by mu dveře“. Nebo by mu ukázali, zač je toho loket, dělat si z nich legraci, případně by si významně poklepávali na čelo, maje takového zákazníka za blázna. Protože vypínač byl prostě vypínač a zásuvka zásuvka. A jestli se to, co je k mání, dotyčnému nelíbí, ať jde do…

Možná do Tuzexu. Nevím.
Ale dnes už každopádně není tehdy. A proto by nebyl v dnešních obchodech za hlupáka ten, kdo by si nechával předvádět vše, co je na skladě, ale naopak ten, kdo by měl vžitou představu, že jsou všechny vypínače a zásuvky na jedno brdo.
Nejsou.
Kromě toho, co už dávno dobře známe, se už dnes nabízí i něco daleko lepšího. Jmenuje se to Schneider ASFORA a jedná se přece jenom o něco o poznání dokonalejšího než to, na co byli zvyklí naši prarodiče a rodiče a s čím jsme nejednou vyrůstali i my, současníci dnes už pokročilejšího věku.
V případě výrobků od této firmy se jedná o produkty, vyznačující se kvalitou při současném zachování nízkých cen. Máme tu na výběr z různých barevných provedení i technických řešení, z nichž si můžeme vybírat právě to, co nám vyhovuje nejlépe, jsou tu jednotlivé kusy, i komplety, jež si můžeme poskládat podle libosti.

zásuvka

Protože Schneider ASFORA je moderní firma, jíž na jejích zákaznících i dobré pověsti záleží. To není nikdo ze starých časů, kdo by otráveně řekl: „Tady máte vypínač a jestli se vám nelíbí, kupte si třeba svíčky.“