Zažijte adrenalin díky hře

Potřebujete se odreagovat od pracovních záležitostí a všech povinností, která na vás doma čekají a nutí vás být pořád v pohybu? V tom případě se zastavte a zorganizujete s vašimi přáteli program, který vám vyplní váš volný čas a vyvede vás na chvíli pryč z reality. I pro dospělé se najde totiž nespočet her, při kterých se můžou nejen zabavit, ale i odpočinout si.
Jednou z nejvíce populárních her – je ta úniková. Principem hry je postarat se v omezeném časovém limitu o to, abyste unikli z místnosti, ve které vás čeká velké množství záhad a otázek.

komnata

Kam se za hrou vydat?

Rozhodně nepromarněte možnost – zúčastnit se exit game v Praze. Spojte se s dobrou partou lidí, kterých znáte a víte o nich, že jim to nejen myslí, ale jsou i pro každé dobrodružství, které se nabízí. Díky schopnému týmu a tomu, že dáte hlavy dohromady máte velkou šanci k tomu, vyjít z únikové místnosti jako vítězové, kterým to jednoduše pálí.
Nemyslete si, není to žádná hračka vyluštit všechny rébusy a hlavolamy, které tam na vás budou čekat.Buďte však trpěliví a spoléhejte na vaše myšlení a na to, že to určitě zvládnete.
V místnosti Enigma na vás také čekají hned 2 hry, do kterých se můžete s vaší partou zapojit. Vyberte si mezi nimi takovou, která vám je blízká a současně vám poskytne dostatek adrenalinu a výzev, do kterých se můžete společně pustit.

alchymie

Ideální možnost, jak prověřit, jestli jste týmový hráč

V případě, že nevíte, kde uspořádat firemní akci, nebylo by vůbec špatné přemýšlet i nad touto možností. Naopak, exit game Praha nabízí i účast pro firemní neformální aktivity, které prověří to, jak dokážou spolu jednotlivá družstva spolupracovat a držet za jeden provaz. Vůbec nevadí, pokud vás bude větší skupina. V místnosti se můžete vystřídat a později si vaše znalosti a postřehy porovnat mezi sebou.
Uvidíte, že tato forma odreagování pomůže nejen utužit vaše vztahy mezi kolegy, ale i spojit všechny zaměstnance do kolektivu, který při sobě drží a umí se i skvěle pobavit.