Na erekci opatrně

Milí pánové,

jak je známo, tak ne vždy pohlavní orgány fungují tak, jak mají. Můžou za to různé nemoci nebo úrazy které se dají léčit a některé jsou bohužel nezvratné. Někdy může být na vině stres. A to je potom velký problém, protože stres je jeden z těch větších nepřátel. Jeden můj známý trpěl velkými depresemi. S jeho přítelkyní se často hádali kvůli maličkostem a bohužel jak to tak většinou bývá, jeho přítelkyně se slovně dotkla partnerovy chlouby. A to byl oheň na střeše. Muž se samozřejmě rozčílil, protože pomluvit jeho chloubu je téměř neodpustitelné. Pár byl celý den rozhádán, večer oba vychladli, dali si láhev vína a poté následoval usmiřovací sex. Tedy měl to být usmiřovací sex. Partnerovo nádobíčko jednoduše přestalo fungovat nebo lépe řečeno, stávkovalo. Mohl za to alkohol nebo stres anebo obojí dohromady. No řekněte sami, vy by jste se neurazili, být pomluveni? Proto doporučuji nikdy se nevhodně nezmiňujte o partnerově chloubě, mohly by jste si tím,dámy, samy uškodit.

erekce

Abych se vrátila k tomu stresu. Ten je opravdu velký viník, že mužská erekce není taková, jak by si ji muž představoval. A čím více se o to muž snaží a myslí na to, tak tím méně jeho přirození funguje. Ve stresu toho většinou nikdo nic nezmůže. A jak jsem již zmínila, tak i alkohol není ten nejlepší parťák do postele. Samozřejmě sklenka vína ano, je to navíc i skvělá předehra. Ale pokud do sebe nalejete láhev rumu, tak vězte, že postelovou scénu dělat nebudete. Ledaže by jste usnuli, což je více než pravděpodobné.

Pánové, jste silně obézní? Pokud ano, tak to taky může být jeden z důvodů proč mužské přirození ne a ne poslouchat. Zde platí, že by i muž měl dbát na zdravý životní styl. Ono po hodně nezdravých potravinách tělo taky moc dobře nefunguje. A pokud chcete být stále fit a aktivní co nejdéle, tak doporučuji do jídelníčku zařadit hodně ovoce a zeleniny. A pohyb? Ten by měl být taky důležitý. Ne nadarmo se říká, ve zdravém těle, zdravý duch. Takže je dobré se tohoto držet. A navíc pokud máte s partnerkou společný koníček nějaký sport, tak máte skoro vyhráno. Ve dvou se to lépe táhne a v péči o zdraví to platí dvojnásob.

pohlavní orgány

A pokud vaše postelové hrátky nejsou už jako před lety, tak doporučuji návštěvu sexuologa a s problémem se svěřit. Vím, že pro pány to není sice dvakrát příjemné, ale někdy stačí pár rad a doporučení a můžete být postelový král 🙂 A vaše partnerka vaše královna. A pokud přeci tušíte, že za špatnou erekcí a jak udržet erekci erectmax.cz se může skrývat nemoc, opravdu neváhejte a navštivte odborného lékaře.