StumbleUpon aneb přísun nového obsahu

K čemu tedy StumbleUpon je a na co jej lze používat? Jedná se o zcela bezplatný online prostředek zajišťující neustálý přísun nového, jenž je zároveň zobrazován přímo vám na míru. Doručované zdroje jsou založeny na základě vašich preferencích. Jestliže použijete StumbleUpon, rozšíříte si tak zajisté své obzory, zároveň se vám dostane poučení i dostatek zábavy.
není problém
StumbleUpon – pracovní prostředí i užívání spočívá v jednoduchosti

Prvním krokem je však registrace. Následně po registraci je zapotřebí si zvolit oblast, která je pro vás zajímavou. Je to z toho důvodu, aby hned od počátku online nástroj StumbleUpon věděl, čím vás může zásobit a jaké informace vás zajímají.

Druhým krokem pak již jen postačí kliknout na tlačítko Stumble, které najdete zcela vlevo na horním panelu. Tím je vám nabídnuta stránka na základě vámi poznačených neboli zaškrtnutých preferencí. Tímto můžete na horním panelu uskutečnit hodnocení, aby tak StumbleUpon dostal informci a věděl o vašich osobních preferencích.

Prostřednictvím horního panelu lze stránku sdílet do sociálních sítí, komentovat či také vyhledávat nové a zajímavé stránky.

Co je třeba pro zdárnou registraci?

Aby bylo možné využívat bezplatný nástroj StumbleUpon je nezbytná registrace, jak je již uvedeno výše. Pro registraci je potřeba zadat svou e-mailovou adresu, uživatelské jméno, heslo, dále pohlaví a datum narození. Přihlásit se lze i prostřednictvím sociální sítě Facebook.
klávesnice a kurzor
StumbleUpon a jeho význam

Především se jedná o neustálé a intenzivní objevování internetového obsahu, dále personalizované dodávky, možnost hodnocení, sdílení a vyhledávání nových a poutavých stránek.

StumbleUpon neboli velmi silný online nástroj

Nadále se jedná o velmi pevný online nástroj, který je podporou sociálních médií. Nástroj, který by nikdy neměl být opomenut coby součást jakékoliv strategie v rámci propagace obsahu. Je vlivným síťovým nástrojem.

Vyzkoušejte bezplatný a efektivní online nástroj StumbleUpon. Zároveň tak můžete rozšířit své obzory, znalosti apod. Postačí jen nutná registrace. Internet se může stát mnohem zajímavější a zábavnější, než jste se mohli domnívat.